Jak to działa

WSPÓŁPRACA Z FREESTYLE MARKETING

Prosta droga do sukcesu Twojej firmy turystycznej

WSZYSTKIE WARUNKI WSPÓŁPRACY SĄ USTALANE INDYWIDUALNIE

I. USTALENIA WSTĘPNE

Opisz swój problem – możesz wykorzystać formularz znajdujący się w zakładce Kontakt lub wysłać wiadomość na adres: info@freestylemarketing.pl.  Otrzymasz od nas krótką listę pytań a propos planowanych działań. Na podstawie dostarczonych informacji dokonamy wstępnej analizy i zaproponujemy Ci kilka opcji.


II. REALIZACJA PROJEKTU

Po zamknięciu etapu wstępnych ustaleń i podpisaniu umowy, przygotujemy dla Ciebie konkretną, indywidualną strategię działania i plan. Po Twojej weryfikacji i akceptacji, my zaczynamy pracę, a Ty czekasz na efekty. W każdym momencie możesz się z nami skontaktować, by skonsultować określone działania.


III. REALIZACJA PROJEKTU

Gwarantujemy, że będziesz na bieżąco informowany o postępach pracy i osiąganiu konkretnych kamieni milowych. Co tydzień będziesz otrzymywał od nas raport zawierający wszystkie informacje, które mogą Cię zainteresować, a pod koniec miesiąca otrzymasz raport zbiorczy.


IV. ETAP KOŃCOWY

Na tym etapie dostarczamy Ci gotową pracę, a Ty akceptujesz i cieszysz się z wyników. Otrzymujesz także komplet dokumentów o projekcie, które mogą Ci się przydać w przyszłości.