Jak to działa

WSPÓŁPRACA Z FREESTYLE MARKETING

Prosta droga do sukcesu Twojej firmy turystycznej

WSZYSTKIE WARUNKI WSPÓŁPRACY SĄ USTALANE INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM KLIENTEM.

I. USTALENIA WSTĘPNE

Opisz swój problem – możesz wykorzystać formularz znajdujący się w zakładce Kontakt lub wysłać wiadomość na adres: info@freestylemarketing.pl.  Otrzymasz ode mnie krótką listę pytań a propos planowanych działań.Na podstawie dostarczonych informacji dokonam wstępnej analizy i zaproponuję Ci kilka opcji.


II. REALIZACJA PROJEKTU

Po zamknięciu etapu wstępnych ustaleń i podpisaniu umowy, przygotuję dla Ciebie konkretną, indywidualną strategię działania i plan do zaakceptowania. Po Twojej weryfikacji i akceptacji, ja zaczynam pracę, a Ty czekasz na efekty. W każdym momencie możesz się ze mną skontaktować, by skonsultować określone działania.


III. REALIZACJA PROJEKTU

W marketingu często jest tak, że na pierwsze efekty trzeba troszkę poczekać, jednak gwarantuję, że będziesz na bieżąco informowany o postępach pracy i osiąganiu konkretnych kamieni milowych. Co tydzień będziesz otrzymywał ode mnie raport zawierający wszystkie informacje, które mogą Cię zainteresować, a pod koniec miesiąca otrzymasz raport zbiorczy.


IV. ETAP KOŃCOWY

Na tym etapie ja dostarczam Ci gotową pracę, a Ty akceptujesz i cieszysz się z wyników.Otrzymujesz też ode mnie komplet dokumentów o projekcie, które mogą Ci się przydać w przyszłości.Jeśli decydujesz się na długofalową współpracę, etap końcowy będziemy przeżywać wspólnie wraz z końcem każdego miesiąca!