Marketing dla Hoteli – Social Media, Copywriting hotelowy, Copywriter podróże

Marketing dla Hotelu

Marketing hotelowy to bardzo istotny obszar działań wpływający na ogólna sytuację sprzedażową obiektu oraz jego wizerunek. W ramach działań marketingowych hotel powinien odpowiednio zadbać o regularną komunikację w social media (Facebook, Instagram, Google+, inne), budowanie relacji i informowanie o nowościach dzięki newsletterom oraz o bieżącą aktualizację strony internetowej.

Właściwy copywriting hotelowy – teksty na stronie internetowej czy artykuły na blogu firmowym realnie wpływają na budowanie wizerunku hotelu i jej rozpoznawalności, a także na SEO i ogólną widoczność strony internetowej obiektu w sieci. Przemyślany copywriting hotelowy to także podstawa to budowania rozpoznawalnego wizerunku marki w mediach społecznościowych oraz jedna z najwazniejszych kwestii w e-mail marketingu.

Wzbogacenie podstawowych działań marketingowych o właściwą reklamę Google Adwords i Facebook Ads oraz aktywności z zakresu PR to gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów, ponieważ współczesny marketing hotelowy to dużo więcej niż ciekawa oferta pobytu w hotelu.

Oferujemy kompleksową obsługę marketingową hoteli i innych obiektów noclegowych w zakresie: copywriting hotelowy, social media marketing, e-mail marketing.

Marketing hotel
 

Marketing Hotelowy

Skuteczny marketing hotelowy jest efektem dogłębnej analizy otoczenia, zrozumienia charakteru obiektu oraz jego grupy docelowej oraz wykorzystywania nowoczesnych metod i technik marketingowych. Nowoczesne hotele coraz chętniej i bardziej świadomie wykorzystują sprawdzone narzędzia oraz trendy marketingowe. Właściwie trudno sobie wyobrazić hotel czy inny obiekt martketingowy, który działa skutecznie z pominięciem tak ważnych obszarów jak social media czy strona internetowa. Odpowiedni marketing hotelowy to nie tylko wspierania typowych działań sprzedażowych, ale wszelkie inne aktywności mające na celu budowanie wizerunek obiekut, pogłębianie relacji z obecnymi klientami czy pozyskiwanie nowych gości hotelowych z niestandardowych źródeł.
Oferujemy kompleksowe usługi marketingu hotelowego, od stworzenia strategii marketingowej hotelu, po aktywne i efektywne działania i pomiar wyników.
 
Marketing hotelowy
 

Social Media dla Hotelu

Social media to jeden z najbardziej potężnych kanałów marketingowych i trudno znaleźć hotel, który świadomie rezygnuje z możliwości, jakie dają media społecznościowe. Obecność marki hotelu w social media – na Facebooku, Instagramie, w Google+ czy w innych serwisach – ma olbrzymie znaczenie w budowaniu wizerunku hotelu, komunikacji oraz pozycjonowania strony internetowej. Media społecznościowe mogą być także platformą skutecznej sprzedaży i reklamy usług hotelarskich oraz sa jednym z najważniejszych obszarów marketingu hotelowego w XXI wieku.
Oferujemy kreatywne prowadzenie profili hotelu w mediach społecznościowych oraz skuteczne reklamy w ramach Facebook Ads.
 
Social media hotel
 

Copywriting dla Hotelu

Odpowiednio napisany tekst jest podstawą strony internetowej hotelu i ma niebagatelny wpływ na to, czy klient zdecyduje się zarezerwować pobyt właśnie w naszym obiekcie. Copywriting hotelowy to droga do zbudowania wyjątkowego wizerunku obiektu, podkreslenia jego najwiekszych atutów, a tym samym przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów.
Oferujemy autorskie, unikalne i atrakcyjne teksty na stronę internetową hotelu, teksty na bloga, pod SEO oraz rozmaite teksty specjalistyczne i promocyjne, czyli kompleksowy copywriting hotelowy.
 
Copywriting hotel

Copywriting podróże

Podróżowanie to jedna z najwspanialszych form spędzania wolnego czasu, dlatego szczególnie warto kreować popyt na określone miejsca. Zarówno hotele, jak i biura podróży powinny oferować swoim klientom lekką i przyjemną lekturę dotyczącą wybranej destynacji. Usługa copywritingu podróżniczego pozwala na przygotowanie odpowiednich i łatwo dostępnych tekstów na temat szeroko pojętej turystyki, nowych trendów w podróżowaniu, promocji wybranych kierunków wakacyjnych czy praktycznych poradników i zestawień.  Przygotowujemy teksty na blogi podróżnicze i blogi firmowe, teksty o podróżach do magazynów i serwisów internetowych, a także content do mediów społecznościowych, ponieważ wierzymy, że profesjonalny copywriting podróżniczy pozwala przyciągnąć amatorów przygód oraz osoby, które do tej pory nie myślały o częstszych podróżach. Copywriting podróże to nie tylko sztywne opisy miejsc oraz atrakcji, ale przede wszystkim kreowanie nowych potrzeb i rozbudzanie wyobraźni.
copywriter podróże