Marketing dla Hotelu – Social Media, Copywriting hotelowy


Marketing dla Hotelu


Marketing hotelowy to bardzo istotny obszar działań wpływający na ogólna sytuację sprzedażową obiektu oraz jego wizerunek. W ramach działań marketingowych hotel powinien odpowiednio zadbać o regularną komunikację w social media (Facebook, Instagram, Google+, inne) oraz o bieżącą aktualizację strony internetowej.

Właściwy copywriting – teksty na stronie www czy artykuły na blogu firmowym realnie wpływają na budowanie wizerunku hotelu i jej rozpoznawalności, a także na SEO i ogólną widoczność strony internetowej obiektu w sieci.

Wzbogacenie tych działań o właściwą reklamę w ramach Google Adwords i Facebook Ads oraz aktywne działania z zakresu PR to gwarancja uzyskania odpowiednich rezultatów.

Oferujemy kompleksową obsługę marketingową hoteli i innych obiektów noclegowych.

Marketing hotel

Marketing Hotelowy

Skuteczny marketing hotelowy jest efektem dogłębnej analizy otoczenia, zrozumienia charakteru obiektu oraz jego grupy docelowej oraz wykorzystywania nowoczesnych metod i technik marketingowych.
Oferujemy kompleksowe usługi marketingu hotelowego, od stworzenia strategii marketingowej hotelu, po aktywne i efektywne działania i pomiar wyników.


Marketing hotelowy


Social Media dla Hotelu

Social media to jeden z najbardziej potężnych kanałów marketingowych i trudno znaleźć hotel, który świadomie rezygnuje z możliwości, jakie dają media społecznościowe. Obecność marki na Facebooku, Instagramie, w Google+ czy w innych serwisach ma olbrzymie znaczenie w budowaniu wizerunku hotelu, komunikacji oraz pozycjonowania strony internetowej. Media społecznościowe mogą być także platformą skutecznej sprzedaży i reklamy usług hotelarskich.
Oferujemy kreatywne prowadzenie profili hotelu w mediach społecznościowych oraz skuteczne reklamy w ramach Facebook Ads.

Social media hotel


Copywriting dla Hotelu

Odpowiednio napisany tekst jest podstawą strony internetowej hotelu i ma niebagatelny wpływ na to, czy klient zdecyduje się zarezerwować pobyt właśnie w naszym obiekcie.
Oferujemy autorskie, unikalne i atrakcyjne teksty na stronę internetową hotelu, teksty na bloga, pod SEO oraz rozmaite teksty specjalistyczne i promocyjne.


Copywriting hotel