Marketing

Marketing turystyczny i usługi marketingowe z zakresu rozwiązań internetowych i tradycyjnych

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚCICIELEM OBIEKTU NOCLEGOWEGO LUB INNEJ FIRMY ZWIĄZANEJ Z SZEROKO POJĘTĄ TURYSTYKĄ I SZUKASZ KOGOŚ, KTO ZADBA O TWÓJ MARKETING, DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Świadczymy kompleksową obsługę marketingową podmiotów turystycznych:

STRATEGIE MARKETINGOWE

Koncepcje szyte na miarę – od analizy po konkretny planu działania i przewidywane efekty. Mocne strony firmy szybko staną się podstawą budowania społeczności oraz świadomości marki.

KONCEPCJA MARKI

Przeanalizujemy Twoją firmę od A do Z i zaproponuję unikalną strategię brandingową. Obecnie każda firma powinna się wyróżniać – ciekawym insightem, historią stojącą za firmą i zapamiętywalną kreacją.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+, Snapchat i wiele innych – obsługa profilu oraz kampanie reklamowe. Media społecznościowe to potęga umiemy wykorzystać ten potencjał.

E-MAIL MARKETING

Wysyłka spersonalizowanych newsletterów do Klientów. Nowości z życia firmy, sukcesy, promocje czy planowane zmiany – od Ciebie zależy, co będzie tematem wiadomości.

KAMPANIE PPC

Kampanie reklamowe Facebook Ads Insta Ads. Realizujemy je od lat – umiejętnie poprowadzenie kampanii PPC pozwala realnie wpłynąć na wyniki sprzedażowe i rozpoznawalność marki.

COPYWRITING

Prezentacje, ulotki, oferty, teksty na stronę www i bloga oraz materiały POSM. Dobrej jakości tekst to zarówno wizytówka firmy, jak i podstawa SEO. Piszemy teksty mocno nasycone wybranymi słowami kluczowymi.

PR 

Artykuły, wywiady i notki prasowe, które sprawią, że o Twojej firmie będzie głośno. I nie chodzi tylko o publikację w gazecie czy ciekawym serwisie online, ale umiejętną komunikację z otoczeniem, w tym z mediami i dziennikarzami.

WSPÓŁPRACA Z BLOGERAMI

Szeroka sieć kontaktów wśród blogerów i influencerów z branży turystycznej sprawia, że łatwo możemy nawiązać współpracę z wybranym ekspertem i zapewnić dalszą publikację relacji.

SEO

Pozycjonowanie strony – audyt www, przygotowanie rekomendacji zmian i ich wdrążanie to dla nas codzienność. Chcesz poprawić funkcjonalność i zwiększyć ruch organiczny na stronie, a nie masz komu powierzyć tej funkcji – napisz!

STRONY INTERNETOWE

Budujemy funkcjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz zapełniamy je atrakcyjnym contentem pasującym do charakteru firmy. Przygotujemy eleganckie, nowoczesne i koncepcyjne zdjęcia i grafiki oraz teksty

48

zrealizowanych projektów

35

kont w mediach społecznościowych

273

wysłanych newsletterów