Marketing

Marketing turystyczny i usługi marketingowe z zakresu rozwiązań internetowych i tradycyjnych

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚCICIELEM OBIEKTU NOCLEGOWEGO LUB INNEJ FIRMY ZWIĄZANEJ Z SZEROKO POJĘTĄ TURYSTYKĄ I SZUKASZ KOGOŚ, KTO ZADBA O TWÓJ MARKETING, DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Świadczymy kompleksową obsługę marketingową podmiotów turystycznych:

STRATEGIE MARKETINGOWE

Koncepcje szyte na miarę – od analizy po konkretny planu działania i przewidywanych efektów. Mocne strony firmy szybko staną się podstawą budowania społeczności Klientów oraz świadomości marki.

KONCEPCJA MARKI

Przeanalizujemy Twoją firmę od A do Z i zaproponuję unikalną strategię brandingową. Obecnie każda firma powinna się wyróżniać – ciekawym insightem, historią stojącą za firmą i zapamiętywalną kreacją.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+, Snapchat i wiele innych – obsługa profilu oraz kampanie reklamowe. Media społecznościowe to potęga i warto wykorzystać ten potencjał.

E-MAIL MARKETING

Wysyłka spersonalizowanych newsletterów do Klientów – tych obecnych i potencjalnych. Nowośsci z życia firmy, sukcesy, promocje czy planowane zmiany – wszystko może zostać tematem wiadomości.

KAMPANIE PPC

Kampanie w Google Adwords i kampanie reklamowe Facebook Ads. Realizujemy je od lat – umiejętne poprowadzenie kampanii PPC może realnie wpłynąć na wyniki sprzedażowe i rozpoznawalność organizacji.

KOPIOWANIE

Prezentacje, ulotki, oferty, teksty na stronę www i bloga oraz materiały POSM. Dobrej jakości tekst to zarówno wizytówka firmy, jak i podstawa SEO. Piszemy teksty mocno nasycone w wybrane słowa kluczowe.

PR 

Artykuły, wywiady i notki prasowe, które sprawią, że o Twojej firmie będzie głośno. I nie chodzi tylko o publikację w gazecie czy ciekawym serwisie online, ale umiejętną komunikację z mediami i dziennikarzami.

WSPÓŁPRACA Z BLOGERAMI

Szeroka sieć kontaktów wśród blogerów i influencerów z branży turystycznej sprawia, że łatwo mogę zorganizować. odwiedziny wskazanego eksperta w Twojej firmie i publikację relacji.

EVENTY

Konferencje, targi turystyczne, szkolenia, zjazdy – przygtowanie stoisk i reprezentacja firmy to dla mnie codzienność. Chcesz przeprowadzić ciekawe wydarzenie tematyczne wewnątrz firmy lub szkolenie, a nie masz komu powierzyć tej funkcji – napisz!

SESJE ZDJĘCIOWE

Sesje zdjęciowe pozwalające wyróżnić firmę na tle konkurencji i wzbogacić materiały marketingowe. Przygotujemy eleganckie, nowoczesne i koncepcyjne zdjęcia obiektu noclegowego, autokarów, relację z imprezy – co tylko chcesz.

32

zrealizowane projekty

28

profil społecznych mediów

178

wysłanych newsletterów